sobota, 23 maja 2015

Odszedł bo wiadomość o Twojej ciąży przerosła jego męskość.

I że Cie nie opuszczę aż do ... ciąży.
Interesujące stwierdzenie które brzmi bardzo ładnie, lecz w zależności od okoliczności - no bynajmniej tak pokazuje życie.
Można owe zawęzić do bardzo prostego i nie zbyt skomplikowanego powiedzenia, które mówi iż są Kobiety iii Kobiety, to również dotyczy mężczyzn, bardzo proste do
zapamiętania słowa, jedyne co należy zrobić w jego przypadku to płeć podmienić.

Facet zawsze stara się być męskim twardzielem przed swoją Kobietą, i nie mam tu na myśli jedynie twardych mięśni, zarośniętej jak goryl klatki piersiowej oraz twardej pięści która gdy uderzy w blat stołu, to nie tylko nożyce się odezwą.
Nie twierdzę że wszyscy faceci to świnie, gdyż wówczas obraziłbym swój gatunek do którego przecież również należę i nie wyprę się owego nawet, jeśli zdecydowałbym się na zmianę płci.
Ale można podzielić ich przynajmniej na dwie kategorie, takich którzy przejmują pewne obowiązki oraz podejmują się stawienia czoła pewnym okolicznością, oraz takich którzy najchętniej wszystkiego by się wyparli, ponieważ gdy przychodzi co do czego to chowają głowę w piasek niczym struś lub w pewnym momencie rozpływają się jak powietrze.
Mowa tutaj o tym gdy Kobieta którą kochasz, uprzejmie Cie poinformuje wypowiadając słowa ''Kochanie muszę Ci coś powiedzieć ...'', oj!! - teraz masz wrażenie jakby kawałek kluski ziemniaczanej stanęło Ci dosłownie gdzieś po środku gardła, szybkie zastanowienie oraz zbiór myśli czy też nawet obaw zaczynają w ekspresowym tempie krążyć Ci po głowie, z powodu nie pewności jej dalszych słów które właśnie postanowiła wypowiedzieć przed Twoją osobą.
''... jestem w ciąży'', teraz przyznam że chciałbym widzieć minę tego faceta który, nigdy nie wyobrażał sobie pozostać tatusiem, a na samą myśl o tym przechodziły go od zawsze nie wyobrażalnie wielkie dreszcze, które drażniły jego ciało niczym porażone prądem.
Dlaczego akurat jego?, ponieważ ten drugi typ faceta jest dla mnie bardzo prostym wyobrażeniem, po prostu uśmiecha się szczerze do swojej ukochanej i przytula ze szczęścia, mówiąc że to wspaniała wiadomość i od teraz jest jeszcze bardziej szczęśliwy.
No ale my skupmy się na tych pierwszych - ciekawy jestem w jakim tempie, najchętniej by się wówczas ulotnili, natychmiast czy może troszkę ''za chwile''.
Wiedz Drogi Panie i proszę wbij sobie moje słowa bardzo mocno do głowy, iż Twoja prawdziwa ale ta prawdziwie prawdziwa męskość nie ogranicza się i nie polega między innymi na wymachiwaniu, przed swoją Kobietą Twoim kilkudziesięcio centymetrowym a może i nawet więcej, tym dwudziestym pierwszym palcem w chwili gdy kochasz się z nią w łóżku ... ale i na konsekwencjach Twoich poczynań w nim, gdzie zawsze musisz brać pod uwagę że Twoja miłość zajdzie w ciąże a Ty nie będziesz już dla niej jedynie, facetem, przyjacielem, kolegą - ale i przyszłym tatusiem jej dziecka.
Nie znam relacji wszystkich par na tym świecie, ponieważ gdyby tak było, to wówczas być może znalazłoby się jakieś usprawiedliwienie w nie których przypadkach, kiedy to okazuje się że facet daje wówczas nura ale nie w wodę lecz gdzieś daleko, gdzie nie dosięgną go nie chciane alimenty itp.
Lecz, za każdym razem gdy wkraczamy w mocniejsze relacje z płcią piękną ... musisz być świadomy konsekwencji własnych poczynań, oraz zadać sobie bardzo ważne pytanie - czy w sytuacji ewentualnej ciąży swojej Kobiety, masz na tyle wielkie (...) aby przyjąć godnie tą informację, czy też są tak malutkie iż przypominają ziarnko piasku - no chyba że nagle, pozostawiłeś je na półce w lodówce, ponieważ trzymam kciuki za to iż tak nie jest, prawda?.
Wszystkim parą życzę udanego związku, a facetom odwagi oraz prawdziwej męskości zarówno przed pójściem z Kobietą do łóżka jak i po konsekwencjach jakie mogą po tym nastąpić.
Natomiast tym bardzo ostrożnym Panom, życzę posiadania za każdym razem przy sobie zestawu sprawdzonych prezerwatyw, lub kolekcji pewnych filmów w trakcie których mają okazję nadwyrężyć sobie prawy nadgarstek - no chyba że któryś z was jest leworęczny :)
PS: A tu coś do Kobiet ... w chwili gdy poczujecie że to właśnie z nim chcecie iść wspólnie przez życie, rozmawiajcie ze swoim facetem troszkę więcej o tych poważniejszych tematach, aby mieć pewność że wasza intuicja was nie zawiedzie - no i oczywiście życzę wam fajnych facetów z (...) na wierzchu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz