piątek, 15 maja 2015

Żyć tak jak on - czyli ...


Mimo iż nie uchodzę za osobę, która czegokolwiek komuś zazdrości - jest na tym świecie człowiek, który posiada tak wspaniałą pracę opartą na podróżowaniu oraz relacji na żywo z miejsc w których przebywa, iż właśnie jemu troszkę zazdroszczę życia które prowadzi ... a tym kimś jest sympatyczny polski podróżnik, fotograf, publicysta znany głównie z programu
''Cejrowski boso przez świat'', Wojciech Cejrowski.

Nie wiem jak wy, ale ja bardzo lubię oglądać program który prowadzi, jego przesympatyczne podejście do tematu, jak i pozytywne nastawienie, sprawia że z bardzo dużym zainteresowaniem oraz uwagą obserwuje każdy kolejny odcinek jego programu - w programie tym, pokazuje swoim widzom, życie, zasady oraz kulturę panującą w odległych od nas tysiące kilometrów miejsc ... często takich o których istnieniu nie zdajemy sobie sprawy.
Jego doświadczenie zawodowe oraz to w jaki sposób przekazuje nam informacje ... nawet z odrobiną dobrego humoru, pozwalają nam zwykłym telewidzom zasiadającym przed ekranami naszych telewizorów, poczuć magię oraz specyfikę tych niedocenionych przez innych ludzi miejsc.
Przyznać trzeba iż palców u rąk i nóg, zabrakłoby nam ludziom, aby zliczyć wszystkie miejsca które odwiedził ... a które to miejsca mieliśmy okazję zobaczyć również i my, właśnie dzięki jego programowi.
Mimo iż może się komuś wydawać, że taki styl życia nie jest raczej dla zwyczajnych śmiertelników takich jak my - zajętych wciąż pracą, rodziną oraz gonitwą za pieniędzmi ... z pewnością nie jeden z nas podskoczyłby do góry z radości, na wiadomość o tym, że ma okazję spróbować takiego życia jak właśnie wspomniany przeze mnie wcześniej Wojciech Cejrowski.
Wszystkich moich czytelników, zachęcam gorąco do oglądania oraz śledzenia przygód naszego Polskiego podróżnika w kolejnych odcinkach jego programu zatytułowanego ''Cejrowski boso przez świat''.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz