sobota, 11 lipca 2015

Ogromny, duży, średni, mały i malutki.

Tak sobie leżąc dzisiaj w łóżku, zadałem swojej osobie pytanie ... Kobiety, ile wam trzeba aby było super?
Ile dla was znaczy to co zapisane w tytule, czy jest jakiś podział na centymetrowe czy też obwodowe kategorie?
Nieraz oglądając programy w stylu Jerry Springer lub temu podobne, Kobieta przeważnie za rozpad związku obarczała winą faceta, bo, albo nagle stał się nudny, miał za mało kasy, lub - zbyt małego, przez co nie czuła się w pełni zadowolona w łóżku ... a przecież on kupił takie wygodne.

Wiem, zaraz ktoś sobie pomyśli że wszystko zależy od tego, jakie umiejętności ma facet - z resztą, po świecie od dawna wędruje tekst typu, ''Nie liczy się rozmiar, tylko technika'', czasami mam wrażenie że to bardzo naciągane i wręcz oklepane bajerem stwierdzenie tylko po to, aby faceci poczuli się lepiej - a wiecie dlaczego tak myślę?, no nie oszukujmy się, wystarczy zajrzeć na różnego rodzaju serwisy internetowe czy też forum, tam Kobiety dość często dają upust słowny swojemu niespełnieniu.
Pamiętaj facet ... przeważnie jest tak, że Kobieta nie powie Ci prawdy - bo, nie będzie chciała Cie zranić gdyż prawdopodobnie bardzo Cie kocha, nie będzie chciała ugodzić Twojego męskiego ego, przeważnie będzie lub jest tak, że poklepie Cie po pleckach jak chłopczyka, któremu wydaje się, że dobrze spełnił swój obowiązek, usłyszysz zdanie ''Skarbie, przecież wiesz że Cie kocham'', lub temu podobne.
Lecz jeśli nawet, z powodu dużej miłości, którą odczuwa do Ciebie płeć piękna, jest tak bardzo rozsądna, to czy wytrzyma tak długo, w tym cieleśnie miłosnym niespełnieniu ... no chyba że, preferuje różnego rodzaju miłosne gadżety, lub nie odczuwa chęci, przeżywania potężnych jak wybuch bomby atomowej orgazmów, to wówczas w takim przypadku masz szczęście, jeśli nie należysz do właścicieli porządnej spluwy.
Należy zwrócić również uwagę, że choć nie dla każdej Kobiety liczy się w związku długie podniecające zbliżenie, bo przecież ważne są również wartości rodzinne ... które pozwolą zacieśnić więzy pomiędzy małżonkami, na które składają się wspólna umiejętność rozmowy, która jak się okazuje jest kluczem do porozumienia obojga ludzi, bezpieczeństwo oraz poczucie ciepła domowego ogniska - to jednak jakby na to nie spojrzeć, postaw się w jej sytuacji, czy chciałbyś aby w trakcie miłosnych igraszek, ta, leżała przed Tobą niczym kłoda, przeglądając najnowsze wydanie pisma o modzie, w momencie gdy Ty, tam u dołu próbujesz dowiercić się do dna jej rozkosznej studzienki.
Pamiętaj, jeśli Kobieta znalazła sobie kochanka lub innego faceta i Cie zostawiła ... to albo jest szmatką która nie potrafiła docenić Twojego ludzkiego dobra, znudziłeś się jej bo nie potrafiłeś wycisnąć krzepy wyobraźni, która pozwoli nie koniecznie każdego dnia ale choć kilka razy w tygodniu, odczuć jej, że ten związek jest fantastyczny i taki różnorodny, za mało zarabiasz lub po prostu sorry ale jesteś kiepski w te klocki.
Wiecie jak facet reaguje między innymi, na to gdy, jego ukochana puści się z innym?, przyznam wam Kobiety że nie chciałybyście tego słuchać - wówczas to dopiero dają upust swojej słownej wyobraźni, jesteście wtedy s.kami, dz..kami, sz..tami, macie według nich pi..y jak wiadro i temu podobne ... z resztą uwierzcie iż w takiej sytuacji, faceci znajdują takie słownictwo że nie znajdziecie tego nawet w Wikipedii oraz Google.
Ci co obserwują moje wpisy na G+ oraz tu na blogu, wiedzą że oglądam teraz pewien serial, gdzie w jednym z odcinków usłyszałem od faceta coś co mnie rozśmieszyło ... otóż zanim ta blondynka co zaliczyła większość facetów na Manhattanie zaczęła kochać się ze swoim kolejnym filmowym kochankiem, usłyszała od niego pewien tekst, a było nim to ''Czekaj, czekaj, chciałbym wiedzieć co lubisz i jak lubisz to robić w łóżku'', w sumie nie zdziwiła mnie odegrana mina aktorki, gdyż z pewnością gdyby sytuacja miała miejsce naprawdę - za pewne zrobiłaby dokładnie taką samą minę ... a kto wie, może i nawet z prędkością trąby powietrznej, wyskoczyłaby z łóżka, pozbierała te porozrzucane po całej sypialni ciuszki i tyle by ją widział w swoim mieszkaniu.
Szczerze przyznam, że choćbym nie wiem jak bardzo był do tyłu w tychże sprawach, to nigdy nie zadałbym Kobiecie takiego pytania ... bo to tak, jakby wegetarianinowi zadać pytanie - czy w jego diecie dominuje mięso.
Wszystko to sprawia, że w pewnych sytuacjach jestem za, lub przeciwko facetom a i wówczas rozumiem troszkę Kobiety ... mimo iż one, w dzisiejszych czasach zrobiły się tak bardzo wyrachowane - i przecież wy same wiecie że to prawda.
Interesujące wydaje się również zastanowienie, a nawet zapytanie - co wyobrażają sobie Kobiety, gdy facet z którym idą na pierwszą lub kolejną randkę, bardzo im się spodobał, ale to tak naprawdę bardzo spodobał ... czy owa płeć piękna, ma wówczas w głowie jakieś sprośne myśli, hmm być może, przecież w sumie jedynie tylko one wiedzą o czym wówczas myślą - a ten facet siedzący na przeciwko niej, tak bardzo stara się wyjść idealnie w trakcie tego spotkania, iż nie zauważa że w głębi oczu Kobiety, pojawił się dokładny zarys scenariusza, ich rozgrywek w sypialni.
Powiadają że płci pięknej nie można w żaden sposób rozgryźć, że jest ona jak pogoda w trakcie której raz zaświeci słońce, a i czasami zdarza się że owe przysłaniają czarne deszczowe chmury - wszak jesteśmy tylko ludźmi, a różni nas jedynie płeć i pewne szczegóły które są częścią naszych ciał, aczkolwiek nieudane igraszki w sypialni, oraz to co czytamy w internecie, daje nam do zrozumienia, że w pewnych sytuacjach ta męska część ciała, choć jest tak samo nazywana i wygląda dokładnie tak samo jak u pozostałych facetów ... to mogłaby w pewnych sytuacjach, okazać się wielkościową dużą odskocznią od małej pikuśnej normy :)

Pozdrawiam wszystkich i do następnego ... hej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz