sobota, 18 lipca 2015

Seks z facetem, potrzebny od zaraz!

Sprawy damsko męskie, hmm ... zawsze mnie interesowały, głównie z tego względu, iż działają ponoć w bardzo prosty sposób, lecz jakby się temu przyjrzeć bliżej, są one tak bardzo skomplikowane, iż najbardziej inteligentni nie potrafią wytłumaczyć ich działania - nawet jeśli jesteśmy autorami swoich pragnień oraz jakichś fantazji najbardziej wybujałych, tajemniczych, sprośnych lub coś o wiele więcej, po prostu zaskakujemy, samych siebie.

Ludzie podzieleni są na dwie płcie, czyli Kobieta i mężczyzna, oboje mają jakieś własne potrzeby, nie, aby było sprawą prostą, podzielić obie płcie na jakieś dwa bardzo proste punkty.

Faceci - znani są z tego że, przeważnie poszukują przygód łóżkowych z Kobietami, dosłownie wciąż im seks w głowach, gdy widzą jakąś atrakcyjną Kobietę z szerokimi biodrami, jędrnym tyłeczkiem oraz piersiami jak melony, to w jednej chwili w wyobraźni faceta, powstaje scenariusz tego, co by zrobił z płcią przeciwną w łóżku, lub gdziekolwiek, ''Ponoć spontany są fajne, można w sklepowej przebieralni, na blacie kuchennym czy w temu podobnych miejscach, pobawić się wspólnie własnym ciałem'', to w sumie taka duża iskierka przygody, jak i namiętności ... Kobiety powtarzają często, że facetom to tylko jedno w głowie.
Ale czy jest tak zawsze?, ja się z tym nie zgadzam.
Kobiety - również mają sporo za uszami, oczywiście nie twierdzę że każde ... ale jaką mamy pewność, że ta Kobieta siedząca na przeciwko nas w pociągu, czy też w klubie nie ma czasami, właśnie jakichś fantazji na nasz temat?
Słuchajcie Kobiety ... faceci to ponoć tacy macho co nie?, lubią też posiadać nad wami władzę, lubią rządzić i mieć wiele do powiedzenia, lubią was zdobywać, fantazjować na wasz temat - gdyby tak spisać częstotliwość tego, jak często facet myśli o seksie z daną Kobietą, to powstała by mała encyklopedia ... są też faceci którym wydaje się że żadna Kobieta nie jest wstanie go zaskoczyć/wystraszyć, bo oni ponoć zawsze przygotowani do akcji, lubią mieć przewagę i rozdawać karty w swojej grze zwaną mężczyzna/Kobieta.
Ale jak się okazuje, pozory mylą, gdyż Kobiety ponoć płeć delikatna i taka którą można w prosty sposób nawet niechcący skrzywdzić - taka jest teoria, ale dzisiejsze życie oraz czasy które nastały pokazują również odmienną sytuację, w której to faceci boją się Kobiet niezależnych, odważnych oraz takich które bardzo wiedzą czego chcą, i uparcie potrafiących dążyć do celu, nawet po trupach.
Gdy facet spotyka na swojej drodze, taką właśnie Kobietę, to zdarza się często tak, iż choćby nie wiadomo jak bardzo był odważny i rozbrykany - mięknie jak gąbka nasączona ciepłą wodą.
Faceci bardzo często, w sposób nieprawidłowy odbierają Kobiece gesty/zachowania - niechaj wam się nie wydaję że każda z nich szuka jedynie miękkiego i potulnego misia, którego chciałaby przytulać, są Kobiety twarde jak skała, które w chwili gdy chwycą faceta w swoje ramiona, ten kruszy się niczym bryłka soli.
Nie tylko Kobiety źle lokują swoje uczucia, okazuje się że faceci również tak robią - gdy spodoba im się jakaś Kobieta, są nawet gotowi się zakochać, znajdą odwagę aby do niej podejść, zagadać a nawet zdobyć numer telefonu - wówczas to, wyobrażają sobie, jak to będą rozporządzać jej osobowością, jaką to oni będą mieć nad Kobietą władzę, lecz nie zastanowią się nad jedną sprawą ... iż ta Kobieta może należeć do specjalistek w kwestii zdobywania oraz kruszenia męskich serc, która w sposób nieświadomy, tak bardzo przyciąga do siebie faceta swoją odwagą oraz zdecydowaniem, że owi faceci po prostu się w niej zakochują, a przecież ona ma całkiem inny cel znajomości z tym opalonym facetem o wyrzeźbionej sylwetce, ''Kotuś nie zakochuj się we mnie, to nie dla mnie, ja szukam wrażeń w łóżku'', musicie wiedzieć faceci że jest pewien typ Kobiet w których broń Boże nie powinno się zakochiwać, są to Kobiety bardzo często przejmujące inicjatywę, takie które nawet w trakcie pierwszego spotkania, powiedzą Ci czego chcą i tak samo czego oczekują od waszej znajomości.
Ja rozumiem że takie Kobiety mogą nas kręcić, a nawet doprowadzić do tego, że w naszych móżdżkach zaczną pojawiać się pewne scenariusze mówiące ''Co by było gdyby? itp.'', lecz proszę Cie otwórz szeroko oczy swoje oraz słuch, gdyż owa nie ma czasu na sercowe igraszki, ona chce po prostu dobrze się zabawić i abyś, był jej sposobem na zaspokojenie swoich ludzko Kobiecych potrzeb - pamiętaj, że one również mają swoje zwariowane fantazje, doznawania nie tylko dotyku Twoich dłoni, ale i orgazmu na miarę eksplozji wulkanu, który spływając lawą potu po jej rozgrzanym ciele, ma na celu doprowadzić ją na szczyty nie zdobytych jeszcze gór.
Możesz być jej facetem, tak!, ale jedynie na telefon - wiesz, taki dobry kumpel do łóżka, od razu Cie ostrzegam i proponuje Ci, wyłączyć się w tematach sercowych, znacznie ochłonąć, ponieważ nic oprócz seksu oraz przyjaźni łączyć was nie będzie - wiedz, że takiej Kobiety przy sobie nie zatrzymasz ... gdy owa stwierdzi, że wzięła od Ciebie to czego chciała, wówczas telefon oraz sms ucichną, a wiesz co będzie to oznaczało?, że czuje się na jakiś czas zaspokojona, lub po prostu znalazła sobie nowego misia.
Kobieta, potrafi być bardziej zdecydowana a także bezwzględna w takich sprawach oraz sytuacjach, niż nie jeden facet - nie będziesz jej mężem, facetem, partnerem, a więc swoje ciepłe oraz uczuciowe serce schowaj do kieszeni ... nie zakochuj się!, ona wie, że po przez swoje podejście oraz odwagę która cholernie będzie Cie kręcić, w końcu doprowadzi do tego, że tak się w niej zabójasz, iż po nocach a nawet w każdej chwili będziesz o niej marzył, stanie się dla Ciebie jak wygrana szóstka w totka, dzięki której możesz spełnić swoje największe marzenia, a przy owej Kobiecie pragnienia, będzie dla Ciebie niczym działka upragnionego i najwyższej jakości towaru, którym chcesz się zaciągnąć - to jest chemia, a w tym przypadku ludzka.
Ona?, ta Kobieta nie ma z tym problemu - jest tak doświadczona a swoją pewność siebie, opanowała do tak wspaniałej perfekcji, iż potrafi oddzielić swoje potrzeby od narodzenia się uczuć ... powiem Ci coś, i wiedz że cholernie Cie to wkurzy - to nie facet, lecz Kobieta wybiera sobie partnera, czy też faceta którym się pobawi!!, sorry facet, ale to prawda i nie dawaj wiary żadnym dziwnym powiedzonkom, a przecież takie znasz, ''To Kobieta wybiera faceta, który ją wybierze, itp.'', to bajki wyssane z palca, takie przysłowia powstają tylko i wyłącznie po to, aby ciepłym i delikatnym misiom pokazać że ponoć potrafią zdobyć Kobietę, a powiem Ci jeszcze jedno, ''Bullshit!!'', i zapamiętaj sobie to słowo w momencie, gdy kolejny raz uda Ci się zaprosić tą samą Kobietę na randkę, czy też skończysz z nią w mięciutkim łóżku.
Gdy jakaś laska postanowi z Tobą być, czy też dać Ci szansę, wiedz że powinieneś być jej wdzięczny - ale nie padaj zaraz u jej stóp, bo wyjdziesz na błazna, desperata i męską piz.ę, wiedz że zrobiła to dlatego ponieważ, Twoje starania oraz oryginalność, przypadły jej do gustu, niech nie wydaje Ci się że dyktujesz warunki, to zawsze w taki sposób wygląda - lecz rzeczywistość jest inna i bardzo okrutna.
Kiedyś w czasach epoki kamienia łupanego, to facet wychodził ponoć ze swojej jaskini z drągiem w łapie, trzasnął wybrankę w głowę i niczym padlinę zaciągał do swojego przybytku, zaczynam się zastanawiać czy aby owe, nie jest zbytnio przereklamowane, gdyż jeśli nam facetom wydaje się że nadal tak jest - to cholernie się mylimy, czas dostrzec iż w dzisiejszych czasach Kobiety mają bardzo dużo do powiedzenia w kwestiach nie tylko uczuciowych, ale i zawodowych, widok Kobiety niezależnej finansowo, prowadzących swoje biznesy, posiadające piękne mieszkania i samochody to wcale nie jest rzadkość.
Przyznam się wam, że gdy widzę taką Kobietę, która potrafi w szybkim tempie rozwijać swoją karierę ... to czuje się jak mały chłopiec, który stoi przy mamusi, która pokazuje mi, w jaki sposób należy wkraczać w dorosłe życie, a już nie wspominając o tym, aby zdobyć serce oraz uznanie Kobiety, a nawet tak niezależnej Kobiety ... nie chodzi tutaj od razu o to, że czuje się przy niej jak zwyczajny wieśniak, ale jednak czuje coś do czego inny facet się nie przyzna, nawet jeżeli czuje dokładnie to samo, a tym czymś jest respekt - niegdyś facet mógł dopuścić do myśli że, Kobieta może mieć nad nim władzę ale jedynie w łóżku, natomiast dzisiaj ta władza obrała znacznie szersze kręgi ... bywają Kobiety interesu, wysoko wykształcone, samotne które radzą sobie znacznie lepiej niż nie jeden facet, w pewnym momencie okazuje się iż facet w kręgu takich Kobiet, nagle, zapomina o tym, że należy się wciąż rozwijać oraz inwestować w siebie ... niestety bardzo często ta ponoć męska inwestycja, kończy się, staniem w kolejce sklepowej celem zakupienia zgrzewki piwa, które będziemy sączyć siedząc z tyłkiem na sofie przed telewizorem.
Męskość podupadła, mężczyzna staje się wręcz płcią słabą, dorównującą nawet, do niegdyś bardzo słabej Kobiety, która składała ręce aby jeszcze przed trzydziestką znaleźć sobie męża i założyć z nim rodzinę.
Dzisiaj często zdarza się, iż Kobieta nie czuje potrzeby macierzyństwa, ona woli się rozwijać, robić karierę ... zdobywać coraz to wyższe wykształcenie, przez co jej wymagania wobec facetów rosną - taka chce wówczas, aby facet z którym ewentualnie zdecyduje się być, dosięgał jej osiągnięciom co najmniej do jej początkowej fazy kariery, po którą się wspinała.
Kobieta jest jak książka, którą musisz przeczytać od deski do deski, aby upewnić się że zrozumiałeś intencje jej autora oraz to co chciał Ci przekazać ... natomiast facet, jest jak instrukcja obsługi zapalniczki, a przecież wiadome że owa jej nie posiada, gdyż wystarczy ją włączyć gdy Kobiecie potrzebny płomień namiętności, natomiast gdy jesteś jej zbędny, zdejmuje palec z przycisku, aby ugasić Twój rozpalony płomień, w chwili gdy owej dałeś to, czego potrzebowała.
No ale spokojnie, facet, nie zamartwiaj się na zaś - gdyż, zawsze może nastąpić przełom, kiedy to, Kobieta postanowi wybrać właśnie Ciebie ... do spełnienia jej seksualnych fantazji - a Twoim zadaniem jest jedno, sprostać wymaganiom i się nie zakochiwać.

Pozdrawiam wszystkich i do następnego ... hej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz