poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Jeszcze raz to zrobisz, a dostaniesz w gębę !!!

W moim skromnym życiu, pojawiają się od jakiegoś czasu pewne typy ludzi, których z miłą chęcią zdzieliłbym w twarz, i to tak konkretnie.
Zawracają mi głowę już od samego rana, dosłownie tak, jakby wydawało im się a nawet byli tego pewni iż, ich potrzeby oraz zachcianki są ważniejsze od tego, abym ja po ciężko przepracowanej nocy, ''Gdzie musiałem konkretnie popracować nad swoją nowo poznaną partnerką'' ... po prostu chciałbym ku?wa odpocząć!

Rozumiesz Ty wścibski, uparty telefoniczny ośle?! - jak mam to wam wytłumaczyć, że mam gdzieś to, że chcecie zarobić, mam gdzieś to, że jesteście w trakcie rozmowy telefonicznej tak słodko pierdzący, i mam głęboko w odbycie wasze super ostre noże, którymi najchętniej poprzecinałbym wam wasze struny głosowe abyście już więcej, nie mieli od tak po prostu możliwości do mnie zadzwonić, kolejny raz z rzędu, z samiutkiego rana kiedy smacznie sobie śpię.
Sytuacja kiedy to, uparty i zawzięty telemarketer, próbuje wcisnąć mi jakieś ostre i laserowo ostrzone badziewie, powtarzała się już od kilku dni ... próbowałem być z początku bardzo miły oraz uprzejmy, wytłumaczyłem grzecznie gościowi, zarówno za pierwszym razem gdy do mnie zadzwonił, jak i za drugim razem, że nie interesuje mnie ich oferta, jak również to, co ponoć chcą dać mi całkowicie za darmo.
Mimo wszystko, prostota ich myślenia, jak się niestety okazuje, ograniczona jest jedynie, do tego, aby zarobić kolejny grosz z marży, na badziewiu które chcą mi za wszelką cenę wcisnąć ... a nie do tego, aby wysłuchać oraz wziąć do siebie, to, co człowiek owemu mówi - oni mają to w dupie, a co za tym idzie, sądzę że mają w dupie również i mnie, gdyż mimo wszystko nadal do mnie wydzwaniali, ze swoją nie potrzebną mi zupełnie do szczęścia ofertą.
Dzisiaj pojechałem z gościem po całości, a więc odebrałem kolejny raz telefon - wysłuchałem grzecznie i ze spokojem, tą formułkę którą mają już wyćwiczoną na pamięć, po czym powiedziałem gościowi przez telefon wprost ''Że ma się ode mnie, oraz od mojego numeru telefonu od ... pier ... dolić!!'', i jeszcze jedno koleś, jeżeli dzwonisz do mnie i właśnie do mnie ... to wyczaruj ze swojej gęby jakieś bardziej wyszukane teksty, oraz rusz mózgownicą i kolejny raz zaznaczam, wymyśl tekst który do mnie przemówi, nawet jeśli kolejny raz powiem Ci nie i ??uj!!
Po czym rozłączyłem się i dodałem numer do blokowanych, lecz jak się okazało - jeszcze przez jakiś czas nie podziałało, gdyż w ciągu pół godziny, dostałem 2 powiadomienia że, ktoś próbuje się skontaktować ze mną z pod numeru 12 3970411.
Nie rozumiecie, to powiem wam jeszcze raz ''Pałujcie się, nie potrzebuje waszych super ostrych noży, możecie pojeździć sobie nimi po jajach!!''
A i jeszcze jedna sprawa, bardzo chciałbym się dowiedzieć, któż to taki i co to za firma udostępnia innym obcym mi ludziom, oraz podmiotom mój prywatny numer telefonu??!!.
??uj z wami!!

Do następnego wszystkim ... hej.

2 komentarze:

 1. LESZKU...ZŁOSC PIEKNOSCI SZKODZI...WIEM ZE TAKIE NATRETNE TELEFONY...SA DENERWUJACE,ALE JEST NA TO RADA,BARDZO PROSTA...WYŁACZYC,ALBO WYCISZYC TELEFON,ALBO POPROSTU NIE ODBIERAC...JA TAK ROBIE I MAM ICH W D...E POCO SOBIE NISZCZYC NERWY...PRZEZ TAKICH...ZYCZE CI SPOKOJEJ NOCY...I RANKA...BEZ NATRETNYCH TELEFONOW

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak masz racje w zasadzie to szkoda zdrowia, ale jak widzisz są ludzie którzy kompletnie nic nie rozumieją, nawet zwykłych prostych słów oraz próśb.
   Już mi przeszło, dzisiaj nie miałem od nich telefonu, a więc nawet zdążyłem o tym zapomnieć.
   A teraz biorę się za wstawienie prania, raz, dwa wymłóci w pralce i jeszcze zdążę na balkonie rozwiesić aby poschło.
   Życzę miłego wtorku ... pozdrawiam.

   Usuń